Bir Reklam Kampanyası mı planlıyorsunuz yoksa markanızın bilinirliğini arttırmak için TV kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Türkiye’de Televizyonda reklam vermek isteyen bir işletme veya markaysanız, doğru yerdesiniz. Ozon Medya, TV Reklamları için video prodüksiyon aşamasından, TV yayın satın alınmasına kadar her evrede yanınızdadır.

TV Reklamcılığı Türkiye TV İstatistikleri ve Gerçekler:

Netflix’ten Youtube’a kadar çevrimiçi akış hizmetleri ve video platformları gün geçtikçe daha fazla göze çarpıyor olsa da, TV’ye karşı çıkanları ve onların TV reklamcılığının öldüğüne dair söylemlerini dinlemek bir hatadır. Televizyon hala Türkiye’de ikamet edenlerin ortalama medya tüketiminin % 57’sini oluşturuyor. Bunun da ötesinde, aktif olarak görüntülenen tüm video reklamcılığının % 95’ini oluşturuyor ve ona internetin yetişmesi için hala uzun bir zamana sahip olduğu bir erişim ve kitle iletişim gücü sağlıyor. Ortalama olarak, Türkiye’deki bir izleyici, haftanın herhangi bir gününde 50 farklı TV reklamı görecektir. Bu nedenle, Televizyon reklamcılığı hala piyasadaki en etkili video pazarlama türüdür.

TV Reklamları Sadece Büyük Markalar İçin Değildir

TV reklamcılığının avantajlarını düşündüğünüzde, muhtemelen kitle medyasının tüm erişimini sunacak en büyük markaların kesinlikle olduğunu düşüneceksiniz. Bütçeniz ne kadar büyük ve hedef kitleniz ne kadar büyükse, karşılığında o kadar çok şey görme olasılığınız olduğu inkar edilemez. Ancak bu, küçük ve orta ölçekli işletmelerin de yararlanamayacakları ve ödüllerden kendi paylarını alamayacakları anlamına gelmez.

Neden TV’de Reklam Vermelisiniz?

TV reklamları, büyük bir iş avantajı sağlar. Pazar payını artırabilir, insanlar TV’ye güvenir ve ölçek ve erişim sağlar. Ayrıca, tam olarak ihtiyacınız olan derecelendirme miktarını (veya izleyici sayısını) satın alma olanağı sağlar. İster bir kış akşamı olsun, ister herkes en son ‘büyük maçı canlı izlemek için televizyonun etrafında rahatça oturuyor ya da yaz aylarında TV’yi daha az insan izlese de, hedef kitlenizden belirli bir miktarını mutlaka yakalarsınız.

Televizyon aynı zamanda ağızdan ağıza yayılan başka bir reklam ağını da yaratır. Geçen gece ‘o TV reklamını gördünüz mü’ sözünü kimbilir kaç kez duymuşsunuzdur. Etkili TV reklamları hızlı yayılım gösterir.

Türkiye’de Bölgesel TV Reklamcılığı

Yerel kanallarda reklam vermenin yanı sıra; Ulusal kanallarda TV ağlarının kullanmanın çeşitli artıları vardır. Örneğin üretimini Ege Bölgesi’nde yapan bir firma önce kendi bölgesini daha sonra Ulusal ve diğer bölgelerin tv’lerine reklam vermesi uygun olur.

Bölgesel TV Reklamları, en az Ulusal kanallarda olduğu kadar iyi sonuçlar alınmasına sağlar. Ozon Medya, Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan tv kanalları ile iletişim halindedir ve sizler için TV reklam satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Bunun dışında sizlere TV reklamları ile istediğiniz TV kanallarında yayınlanmak üzere TV reklam paketleri hazırlayarak uzun vadeli projeler geliştirebilir, markanızın hızla yükselmesini sağlayabiliriz. Yapmanız gereken tek şey TV Reklamları konusunda nasıl bir yol izlemek istediğinizi belirtmenizdir. Gerisini Ozon Medya’nın deneyimli ekibine bırakabilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz İçin Hemen
Bize Ulaşın!

https://holiganlar.com/yabanci-bahis-siteleri/