Google’da arama çubuğuna yazdığımız kelime ile ilgili binlerce sonuçla karşılaşırız. Binlerce site arasından ilk sayfada yer almak hiç de kolay değildir. Rakiplerinizden önde olmak ve yeni müşteriler edinmek için Google’ın reklamcılık hizmeti Google Ads Reklamları deneyin.

Özellikle internet üzerinden satış yapmakta olan firmaların büyümelerinin en kolay ve etkili yolu Google ADS Reklamları. Bu reklam uygulamasından en doğru şekilde yararlanmak için ise firmanızın işleyişine uygun reklamlar seçilme ve yine ilgili siteler üzerinde yayınlama işlemi gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde alakasız sitelerde yayına sunulan reklamlarınız kimsenin ilgisini çekmeyecek ve yapılan reklam boşa gidecektir. İşte bu nedenle Ozon Medya olarak biz, firmanıza uygun reklam modelini seçerek reklam yapmanızı sağlıyoruz. Alışveriş reklamları, görüntülü reklam ağı veya evrensel uygulama reklamları ile sitenizin reklamlarını insanlara en etkili yollarla duyurmaya çalışıyoruz.

Google ADS Reklamları Hizmeti

  • Ücretsiz Google Analytcis
  • Ücretsiz Geri Dönüşüm Takibi
  • Mobil Cihaz Reklamları
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Google Reklam Site Uzantıları
  • Google Maps, ve Google Rehber Kaydı

Sıkça Sorulan Google ADS Reklamları Soruları

Google Ads kampanya türleri nelerdir?

Google ADS Reklamları kampanyasının türleri arama ağı kampanyası, görüntülü, reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralanıyor.

Google ADS reklamlarında demografik hedefleme yapılabiliyor mu?

Google ADS reklamı çalışmalarında yaş, cinsiyet ve ebeveynlik durumu hedeflemeleri yapmak mümkündür.

Ülke veya bölge hedeflemesi yapılabiliyor mu?
Google ADS reklamlarında ülke, bölge ve şehir hedeflemeleri yapmak mümkündür.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz İçin Hemen
Bize Ulaşın!

https://holiganlar.com/yabanci-bahis-siteleri/