Bir işletme sahibiyseniz veya çevrimiçi bir varlık yoluyla kar elde etmek isteyen herhangi biriyseniz, arama motoru optimizasyonu dikkatlice düşünmeniz gereken bir ayrıntıdır. Herhangi bir SEO kampanyasını nasıl hazırlayacağınızı ve başlatacağınızı tam olarak bilmiyor olabileceğiniz gerçeği, yolunuza çıkmamalı… Bu kampanyaya yapı sağlayacak doğru SEO danışmanlığı Ozon Medya hizmetlerinden biridir. 

 

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanının işlevi, çevrimiçi varlığınızı iyileştirmeyi amaçlayan tavsiyeleri analiz etmek, nitelendirmek ve nihayetinde sağlamaktır. Bu, bu varlığı inşa etmek ve geliştirmek için olası her yolu gözden geçirmeyi içerir. Danışmanın inceleyip değerlendireceği alanlar arasında şunlar yer alır:

 • Şirketinizin web sitesi
 • Google Konsolu ve üçüncü taraf araçlar aracılığıyla teknik SEO öğeleri
 • Blogunuz
 • Sosyal medya hesaplarınız ve gönderileriniz
 • Açılış sayfaları
 • Reklamlar
 • Google My Business sayfası
 • Anahtar kelime seçimi ve kullanımı
 • Bağlantı kurma stratejiniz
 • Çabalarınızdan kaynaklanan trafik
 • Arama motoru sıralamaları

İnceleme sırasında, danışman SEO’nuz mevcut olanı eleştirecektir. Bu süreç, sizin için halihazırda neyin iyi çalıştığını, neyin işe yaramadığını ve çevrimiçi itibarınızı ve performansınızı artırmak için hangi öğelerin eklenebileceğini belirlemeyi içerir.

Danışmanın faaliyetlerinin sonucu nedir? Artık işletmenizin çevrimiçi ortamda daha güçlü ve daha olumlu bir varlığa sahip olmasına yardımcı olmak için tasarlanmış, öncelikli eylem öğeleriyle tamamlanmış bir yol haritanız var. Danışmanın geliştirdiği planın çerez kesici bir plan olmadığını unutmayın. Amaç, aradığınız kitle türünü, özellikle de satın aldığınız mal veya hizmetleri satın alma olasılığı en yüksek olan tüketicileri hesaba katan özelleştirilmiş bir SEO stratejisi oluşturmaktır. Yerel bir ortamda çalışmanıza veya dünyanın her yerinden müşteriler aramanıza bağlı olarak, danışmanın önerileri farklı olabilir.

SEO Danışmanlığı, SEO Hizmetleriyle Aynı mı?

Dünyanın her yerinde birbirinin yerine kullanılan SEO danışmanlığı ve SEO hizmeti terimlerini duyabilirsiniz. Gerçek şu ki, bu SEO yaklaşımlarının her biri farklıdır. Neyi başarmaya çalıştığınıza bağlı olarak, büyük olasılıkla bunların her birinden, ancak farklı zamanlarda biraz desteğe ihtiyacınız olacaktır.  Bu şekilde düşün. SEO danışmanı, farkındalığı artırmak ve arama motoru sıralamanızı iyileştirmek için nihai bir hedefle bir eylem planı geliştirmenize yardımcı olmaya odaklanmıştır. Danışmanın işi, özellikle işinizle ilgili olması gereken çözümler önermeyi içerir. Danışman projeyi tamamladığında, yapılması gerekenlerin net bir resmine sahip olursunuz.

Buna karşılık, SEO hizmeti, bu plandaki her bir eylem öğesini hayata geçirme görevini üstlenir. Danışman, şirket web siteniz için belirli güncellemeler veya revizyonlar önerdiyse, hizmet bu değişiklikleri yapmanıza yardımcı olabilir.

Ozon Medya ile SEO Danışmanlığı

Web siteniz için SEO danışmanlığı için Ozon medya ile çalışmaya başladığınızda, halihazırda sahip olduklarınızın kapsamlı bir değerlendirmesini bekleyebilirsiniz. Yeni başlıyorsanız, Ozon Medya’nın deneyimli ekibi sizinle zaman geçirecek ve hedef kitlenize ulaşmak için tasarlanmış bir plan geliştirecektir. Bu sürecin bir parçası olarak Ozon Medya, sizin durumunuzda ne tür çevrimiçi araçların en etkili olacağını belirleyecektir.

SEO danışman hizmetleri sürecinde, sayfaların daha hızlı yüklenmesi ve etiketlerin görseller ve içerikle daha ilişkilendirilebilir olması için web sitenizin sadece biraz çalışmaya ihtiyacı olduğu belirlenebilir. Ozon Medya ayrıca, bir sosyal medya varlığı oluşturmanız ve bunu, işletmenizin neler sunabileceği konusunda insanları bilgilendirmek, eğlendirmek ve eğitmek için kullanmanız gerektiğini belirleyebilir. Bu sosyal medya hesapları, okuyucuları web sitenizdeki belirli açılış sayfalarına yönlendirmek için de kullanılabilir.

Belirli bir eylem planı mevcut olduğunda, Ozon Medya’nın SEO hizmeti bu değişikliklerin her birini metodik olarak uygulama görevine başlar. Yukarıdaki senaryoda öncelikle web sitesinde yapılan güncellemeler tamamlanmıştır. Buradan sosyal medya hesaplarınız kurulur. Hangi sosyal medya sitelerinin kullanılacağının seçimi danışman tarafından yapılan önerilerle belirlenir. Bunlar tamamlandıktan sonra, yayınları düzenli olarak yayınlamak için bir program oluşturulur. Bu yayınlardan bazıları, okuyuculara şirket web sitesini ziyaret ederek işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı vermek için tasarlanmış bağlantılar içerecektir. Ozon Medya, arama motoru optimizasyonu planını oluşturur ve uygular. Kısacası tüm bu işlemlerle uğraşmanız gerekmez Ozon Medya sizin ve işletmenizin adına yapılması gereken tüm ayrıntıları hayata geçirir.

Google'da Zirveye Çıkın!

KELİME ANALİZİ

RAKİP ANALİZİ

SİTE ANALİZİ

SİTE İÇİ OPT.

SİTE DIŞI OPT.

RAPORLAMA

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz İçin Hemen
Bize Ulaşın!

https://holiganlar.com/yabanci-bahis-siteleri/