0212 909 9895

Twitter Reklamları

Twitter reklamları ile ürün ve hizmetlerinizi pazarlayabilir, markanıza maksimum bilinirlik sağlayabilir, potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

 

/wp-content/uploads/2020/07/twitter-ads.png

Twitter’ın dünya genelinde yaklaşık olarak 250 milyon kullanıcısı olup Türkiye’de ise kullanıcı sayısı yaklaşık olarak 43 milyon kişiye ulaşmıştır. Twitter en çok kullanıcıya sahip olan medya araçlarından biridir, bu yüzden birçok kurum veya kuruluş Twitter’i tercih etmektedir. Son zamanlarda internet ağının gelişmesiyle birlikte video içerikli reklam türlerinin de değer kazanması şirketler, yatırımcılar ve girişimciler için çok fazla önem arz etmektedir. Çünkü kelimelerle veya cümleler ile ifade edilmeyen bazı şeyleri videolar ile müşterilere (kullanıcılara) ulaştırmak çok daha iyi neticeler vermektedir.

 

Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın!

Twitter reklamları, reklam modellerinin ücretlendirme biçimi ise diğer sosyal ağlarda olduğu gibi izlenme başına belirlenen video reklamları Twitter kullanıcılarına sponsorlu reklamlar olarak gösterilmektedir. Bu tür video reklamlar Twitter Amplify servisi üzerinden oluşturulmaktadır. Eğer sizlerde ürünlerinizi, hizmetlerinizi belirli bir kitleye yaymak veya tanıtmak istiyorsanız yukarıda bahsedilen Twitter reklamları ile iyi para kazanma potansiyeline ulaşabilirsiniz. İşte bu fırsatları Ozon Medya olarak sizlere profesyonel ekibimiz sayesinde sizlere yardımcı olmaya hazırız.

Başvuru İçin Hemen Formu Doldurun!

Twitter Reklam Modelleri

Carousel imageCarousel image

Sıkça Sorulan Twitter Reklamları Soruları

Twitter reklamlarının hedefleme seçenekleri nelerdir?

Twitter reklamlarında kullanabileceğiniz kullanıcı adı, cihaz, konum, anahtar kelime ve ilgi alanı gibi hedefleme seçenekleri sizi doğru kullanıcılara ulaştırabilir.

Twitter reklamları nasıl ücretlendirilir?

Twitter reklamlarında ücretlendirmeler reklam modeline göre değişmektedir.

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın!